Aykut Düşova Neler Yapar?

Web designer from Turkey, Istanbul.

I am good at wordpress.

I am good at Ecommerce

Merhaba! Kişisel Web Siteme Hoş Geldiniz

Uzun yıllardır proje bazında freelance web tasarım ve yazılım işleri ile uğraşıyorum. 2006 yılından bu yana bilişim sektörünün içerisindeyim. Web tasarım, Web tabanlı yazılım, Özel yazılım çözümleri, Arama motoru optimizasyonu (SEO), E-Ticaret sistemleri ve web sitelerine periyodik bakım hizmeti vermekteyim.

Proje işlerinin yanı sıra kendi web tasarım işlerimi yapmaya başladım ve hala aynı şekilde devam ettirmekteyim. WordPress, Woocommerce, Php, Html, Flash, Java Script, Css, Dhtml, Xhtml gibi programlama dillerine hakimim web programlamalarımda sıklıkla bunları kullanırım.

Ayrıca yaptığım işlere doğal renkler de katmayı seviyorum. Projelerime ek profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yaparak bu görüntüleri "Adobe Premier, After Effects vb. Studio" yazılımları ile kurgulayıp  "sosyal medya" hesaplarında paylaşıyorum.

Yaptığım İşi Seviyorum!

1987, İstanbul doğumluyum. 2006 yılında 56/K modem ile tekli sayfalarda gezinirken ben de böyle bir sayfa kurmak istiyorum ile başlayan heyecan zaman ile hayatımın merkezi haline geldi.

Bu alanda kendimi geliştirmeliyim dedim, ve Bilgeadam, Boğaziçi vb bir çok kurumdan eğitim alarak kendimi her daima geliştirdim.  2010 yılında E-Ticaret ve Sosyal medya işine de atıldım.

En büyük hayalim gezmek ve gezdiğim yerleri insanlarla paylaşmaktı. Edindiğim tecrübeleri 2012 yılında Gezilmesi Gereken Yerler adında bir web sitesi kurarak aktarmaya başladım.

Yıl 2016'yı gösterdiğinde bu öğrendiklerimin bana yetmediğini düşünerek Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yanı sıra Adobe Premier, After Effects vb. Studio yazılımları ile görsel hayalimi dijital dünyaya aktarmanın büyük hazzını yaşamaya başladım.

2017 yılında arkadaşlarla beraber Ajans Black kurarak farklı bir mecraya daha adım attım ve bu projeyi iş yoğunluğum nedeni ile arkadaşlarıma devrettim.

Şuanda bir taraftan Web tasarım ve E-Ticaret yazılım işlerimi yürütüyor, diğer taraftan da Sosyal medya ve Arama motoru optimizasyonu (Seo) konusunda kendimi her daim geliştiriyorum. 

2021 yılında korona virüsü bizleri evlere hapsetmişken bu aralar 3D Animasyon ve Defi Staking işleri ile de uğraşır oldum. 🙂 Benden şimdilik bu kadar. Mutlu kalın, hayalleriniz peşinden koşun.

 • Yaş 34
 • Ülke TÜRKİYE
 • Freelance HER ZAMAN
 • Adres ISTANBUL
 • Telefon +90 507 612 70 76
 • E-mail aykut@dusova.com

Bilgi ve Tecrübeler

Web Geliştirme

Tüm E-Ticaret pazarlama işlerinize yardımcı olacak modern ve mobil kullanıma hazır web siteleri.

Video & Müzik Yazılımı

Projelere uygun Video çekimleri, Kurgu, Ses ve Müzik düzenleme ve hizmetleri.

Reklam ve Sosyal Medya

Google Ads, Arama motoru optimizasyonları (Seo) ve Sosyal medya konularında uzman yardımı.

Oyun Geliştirme

Firmanıza uygun reklam tabanlı Unutulmaz ve benzersiz mobil android, ios ve video oyunları geliştirmek.

Fotoğrafçılık

Profesyonel kurum içi fotoğrafçılık hizmetleri.

Android & İOS Uygulama

E-Ticaret sistemlerinn mobil yazılımı. Oyunlar, müzik çalma, ağ işlemlerini yönetme, etkileşimli içerik vb.

Diğer Bilgi ve Tecrübelerim

 • Sunucu ve hosting hizmetleri
  90%
 • Firmalara envanter desteği
  90%
 • Yaratıcı logo tasarımları
  90%
 • Network çözümleri
  90%
 • Entegrasyon sistemleri
  90%
 • Google reklam hizmetleri
  90%
 • Profesyonel kurgu işleri
  90%
 • Arama motoru pazarlamacılığı
  90%

İlgi Alanlarım

Film İzlemek

Ailem ile beraber vakit geçirmeyi seviyorum. Sinemada film keyfi ve akıllarda iz bırakan performans sanatları vazgeçilmezim.

Gezmek ve Kamp Yapmak

Gezmeyi, doğa ile iç içe olmayı ve keşfedilmemiş yerleri keşfetmeyi "Gezilmesi Gereken Yerler" adlı web sitemde takipçilerim ile paylaşmayı seviyorum.

Oyun Oynamak

Bunaldığım her an pc ve mobil oyunlar da vakit geçirmek bana iyi geliyor.

Müzik Dinlemek

Uyurken müzik dinlemeye bayılırım, kafamı boşaltmam da oldukça yardımcı oluyor.