Aykut Düşova Kimdir?

Aykut Düşova

Merhaba! Kişisel Web Siteme Hoş Geldiniz

Uzun yıllardır proje bazında freelance web tasarım ve yazılım işleri ile uğraşıyorum. 2006 yılından bu yana bilişim sektörünün içerisindeyim. Web tasarım, Web tabanlı yazılım, Özel yazılım çözümleri, Arama motoru optimizasyonu (SEO), E-Ticaret sistemleri ve web sitelerine periyodik bakım hizmeti vermekteyim.

Proje işlerinin yanı sıra kendi web tasarım işlerimi yapmaya başladım ve hala aynı şekilde devam ettirmekteyim. WordPress, Woocommerce, Php, Html, Flash, Java Script, Css, Dhtml, Xhtml gibi programlama dillerine hakimim web programlamalarımda sıklıkla bunları kullanırım.

Ayrıca yaptığım işlere doğal renkler de katmaktayım. Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yaparak bu verileri Adobe Premier, After Effects vb. Studio yazılımlarını ile işleyerek Web ve Sosyal medya projelerime dahil ediyordum.

İş Hayatım Nasıl Bir Yol Aldı

1987, İstanbul doğumluyum. 2006 yılında 56/K modem ile tekli sayfalarda gezinirken ben de böyle bir sayfa kurmak istiyorum ile başlayan heyecan zaman ile hayatımın merkezi haline geldi.

Bu alanda kendimi geliştirmeliyim dedim, ve Bilgeadam, Boğaziçi vb bir çok kurumdan eğitim alarak kendimi her daima geliştirdim.  2010 yılında E-Ticaret ve Sosyal medya işine de atıldım.

Yıl 2016 gösterdiğinde bu öğrendiklerim bana yetmediğini düşünerek Profesyonel fotoğraf ve video çekimleri yanı sıra Adobe Premier, After Effects vb. studio yazılımlarını öğrenerek bunları dijital dünyaya aktarmanın büyük hazzını yaşamaya başladım.

2017 yılında arkadaşlarla beraber Ajans Black kurarak farklı bir mecraya daha adım attım ve bu projeyi iş yoğunluğum nedeni ile arkadaşlarıma devrettim.

Şuanda bir taraftan Web tasarım ve E-Ticaret yazılım işlerimi yürütüyor, diğer taraftan da Sosyal medya ve Arama motoru optimizasyonu (Seo) konusunda kendimi her daim geliştiriyorum.

Yıl olmuş 2020 Korona virüsü bizleri evlere hapsetmişken bu aralar 3D Animasyon işleri ile de uğraşır oldum. 🙂 Benden şimdilik bu kadar.

Her türlü yorum, öneri ve isteklerinize açığım.  Bana aykut@dusova.com adresinden ulaşabilirsiniz. Sevgiyle kalın.

Posted in iletisim